Dzisiejszy sernik powstał spontanicznie dzięki uprzejmości koleżanki naszej siostry, która postanowiła ofiarować nam własnej produkcji masło pistacjowe! Chyba nie musimy Was przekonywać, że było ono przepyszne i po prostu musiało zwieńczyć równie znakomity kokosowy sernik. Dzięki takim prezentom możemy uaktywnić naszą kreatywność oraz spróbować takich rarytasów :D
Składniki (śr:18cm):
Spód pistacjowo-kokosowy
-100g pistacji bez łupinek (u nas solone)
-50g wiórków kokosowych
-2 łyżki oleju kokosowego (w temp. pokojowej)
-2 łyżki słodu ryżowego (lub miodu)
Kokosowa masa serowa
-400ml mleczka kokosowego (wstawić do lodówki kilka dni przed i dodać do masy tylko stałą część)
-270g chudego twarogu (u nas z Lidla)
-370g jogurtu naturalnego (u nas ZOTT)
-100g ksylitolu
-5-6 łyżeczek żelatyny+ mniej niż ½ szkl wody
Masło pistacjowo-kokosowe
-pistacje
-olej kokosowy
-wiórki kokosowe
-ksylitol lub inna substancja słodząca
-sól (jeśli pistacje nie były solone)
(proporcje są bliżej nieokreślone, dlatego najlepiej do mielonych pistacji dodawać resztę składników do uzyskania pożądanej konsystencji oraz smaku)
Dodatkowo
-garść pistacji do ozdoby
SPÓD PISTACJOWO-KOKOSOWY
Pistacje zmielić w blenderze na drobne cząsteczki. Wsypać do miski i dodać resztę składników. Wszystko zagnieść u ugnieść na dnie tortownicy wyłożonej folią aluminiową. Pozostawić na ok 30 minut w lodówce.
KOKOSOWA MASA SEROWA
Ser, jogurt, stałą część z mleka kokosowego, ksylitol i wiórki zmiksować blenderem (razem 1L masy). Żelatynę zalać w garnuszku wodą i zostawić na 10 minut do napęcznienia, następnie podgrzać, zdjąć z gazu i mieszać do rozpuszczenia (lub podgrzać w mikrofali). Następnie wlewać do masy serowej jednocześnie całość mieszać mikserem. Można teraz 2-3 łyżki masy przełożyć do małej miseczki i wstawić do lodówki lub zamrażarki i awdzić czy masa zaczyna się ścinać, jeśli tak się dzieje całą masę wlać na spód pistacjowy i wstawić do lodówki na kilka godzin (najlepiej noc). Jeśli okaże się, że żelatyny jest za mało to w 1/2 szkl. masy rozmieszać jeszcze łyżeczkę żelatyny, podgrzać, mieszać do rozpuszczenia i znów wlać do całości.
Gotowy sernik nożem odkroić od obręczy tortownicy i wyjąć. Posypać pistacjami i najlepiej każdy kawałek polać przepysznym masłem pistacjowym.