Czasem w życiu potrzebny jest minimalizm, skromność i rezygnacja z przepychu :) Taki właśnie jest nasz dzisiejszy przepis czyli nasze pierwsze eksperymentalne brownie. Żeby było wiadomo, kto jest jego autorem jest w kształcie głowy pandy (!) a taką foremkę możecie zrobić sami ;) Ciacho jest wilgotne ale wypieczone, kakaowe i słodkie z nutą melasy, po prostu przepyszne i banalnie proste!
Składniki (forma 15x15cm):
-80g mąki kasztanowej
-70g mąki gryczanej
-3 spore łyżki kakao
-60-70g ksylitolu
-3 łyżki melasy z karobu
-100ml ciepłego napoju roślinnego
-3 łyżki oleju kokosowego
-szczypta sody
 |
| kliknij aby powiększyć |
Mąki przesiać przez sitko aby nie miały grudek, dodać kakao i sodę. Napój roślinny, olej, ksylitol melasę rozpuścić razem i dodać do suchych składników. Całość dobrze wymieszać, wylać do formy i piec w 180’C ok 15 minut. To wszystko!!!!
TUTAJ możecie zobaczyć jak taką formę wykonać w dowolnym kształcie!
______________
Zapraszamy na facebookowy KONKURS, w którym wylosujemy 2 Panda boxy!!! :)