Mimo, że pogoda nas nie rozpieszcza to nieodłącznym elementem wakacji są lody! Wiadomo, że te w sklepie nie zawsze mają "czysty" skład a jeśli mają to cena jest dość wysoka. Dlatego my i tym razem stawiamy na własne wyroby! Spójrzcie na nie, czy nie wyglądają jak całkiem zacne desery? :P Poleca całkiem zgrany duet Panda i Miś :D
LODY MALINOWE Z KOMOSY RYŻOWEJ
Składniki:
-1 szkl. komosy ryżowej (suchej)
-2 szkl. płynów (u nas woda i napój ryżowy)
-2 łyżeczki pasty waniliowej
-ksylitol
-duża garść malin
-3-4 łyżki tahini
Dodatkowo
-preparowany amarantus
-maliny
Komosę ugotować w 2 szklankach płynów. Do ugotowanej oraz przestygniętej kaszy dodać wanilię i ksylitol a następnie wszystko dokładnie zblendować i wlać do w miarę płaskiego pojemnika. W osobnej miseczce rozdrobnić widelcem maliny, polać nimi masę z komosy. Następnie polać zygzakami tahini i za pomocą widelca przemieszać niezbyt dokładnie całość.
Tak gotową masę włożyć do zamrażarki i mieszać co 30 minut do uzyskania odpowiedniej konsystencji (u nas przez ok 3 godziny). Podawać z ulubionymi dodatkami, u nas amarantus i malinki.
LODY CZEKOLADOWE Z RYŻU
Składniki:
-1 szkl. ryżu jaśminowego
-3 szkl. płynów (u nas napój kokosowy i woda)
-1 duży dojrzały banan
-2 łyżki gorzkiego kakao
-duża garść posiekanych orzechów laskowych (albo i więcej :P)
Dodatkowo
-ulubione ciasteczka
-orzechy
-syrop daktylowy
Ryż ugotować do miękkości w podanych płynach. Do ostygniętego ryżu dodać banana, kakao i wszystko dokładnie zblendować. Następnie dodać posiekane orzechy i wlać masę do w miarę płaskiego pojemnika.
Tak gotową masę włożyć do zamrażarki i mieszać co 30 minut do uzyskania odpowiedniej konsystencji (u nas przez ok 3 godziny). Podawać z pokruszonymi ciasteczkami, orzeszkami i syropem daktylowym.
______________________________________________