Na ciasteczka konopne większość reaguję szelmowskim uśmiechem :D Zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego dziś proponujemy Wam przepis na ciasteczka właśnie z dodatkiem mielonych ziaren konopi jadalnej (to te małe kuleczki na zdjęciach). Ziarenka w smaku bardzo przypominają nasiona słonecznika więc nie musicie się ich obawiać w żywności pod tym względem. My jesteśmy w nich zakochane, świetnie odnajdują się jako dodatek do jogurtu, musli czy jako posypka do kanapek. Zmielone można dodać do ciast oraz chlebów a dostarczymy sobie wielu cennych składników odżywczych i białka [posiadają idealny stosunek kw. omega-3 do omega-6 (3:1), wit. E, żelazo, cynk, wapń, fosfor, magnez]. Polecamy szczególnie te niełuskane ze względu również na błonnik :)
Składniki:
-160g mąki ryżowej
-70g ziaren konopi
-50g ksylitolu
-40g słodu ryżowego (lub miodu/melasy)
-30g oleju kokosowego
-1 jajko
- ½ łyżeczki sody
-mąka ryżowa (do podsypywania ciasta)
Dodatkowo
-gorzka czekolada (do ozdoby)
Ziarna konopii zmielić w młynku do kawy (tworzy się zwarta wilgotna mąka). Wszystkie suche składniki wymieszać. W kąpieli wodnej (lub w mikrofali) rozpuścić olej, dodać słód i ksylitol, wlać do mąk i dodać rozbite widelcem jajko. Wyrobić ciasto. Miskę okrytą folią wstawić na co najmniej 1 godzinę do lodówki.
Ciasto rozwałkować między dwoma foliami (np. reklamówka jednorazowa) i wycinać dowolne kształty (jeśli jest zbyt lepkie należy dodać więcej mąki ryżowej i zagniatać ciasto do uzyskania odpowiedniej konsystencji). Przełożyć ciacha na blachę przykrytą papierem do pieczenia. Piec w 170’C ok 10 minut, zależnie od grubości (najlepiej wyciągnąć kiedy brzegi już się bardzo rumienią). Pozostawić do całkowitego wystudzenia i ozdobić gorzką czekoladą.
Chcecie więcej szczegółów z pandziego życia? Wbijajcie na nasze IG :D