Niby po Świętach ale my pozostajemy w tym klimacie! U nas pan ciastek oraz choinka nadal rządzą :D Przedstawiamy Wam przepyszny sernik z warstwą orzechową, polewą daktylową i korzennymi ciasteczkami! Dlaczego masło orzechowe? A dlatego, że czekała nas potrójna orzechowa niespodzianka. Otrzymałyśmy od Primaviki zestaw ich nowych masełek, od rodziców również jeden z tych słoików "znalazłyśmy pod choinką" a od Beaty worek orzechów włoskich. Musiałyśmy taką sytuacje wykorzystać.... i? BYŁO PYSZNIE!
Składniki (tortownica śr: 21cm):
Ciasteczka i spód korzenny
-110g mąki gryczanej
-70g mąki z amarantusa
-50g ksylitolu
-40g miodu gryczanego
-30g oleju kokosowego (ewentualnie masła)
-1 jajko
-przyprawa korzenna (dowolna ilość)
- ½ małej łyżeczki sody
Przepis na ciasteczka również tutaj! Warstwa serowa
-350g serka homogenizowanego (u nas President)
-500g chudego twarogu
-1 jajko
-2 białka
-150g ksylitolu
-25g skrobi z tapioki
-25g maki ryżowej
Warstwa orzechowa
-300g masła orzechowego bez soli i cukru Primavika
-½ szkl. posiekanych orzechów (u nas włoskie)
-1 jajko
-2-3 łyżki powyższej masy serowej
-sól i słód (u nas sól himalajska i ksylitol)
Polewa
-100 g daktyli + ¼ szkl. ciepłej wody
-4 pełne łyżeczki gorzkiego kakao
-1 łyżeczka oleju kokosowego
-2,5 płaskiej łyżeczki agaru + ¼ szkl. wody
CIASTECZKA I SPÓD KORZENNY
W kąpieli wodnej (lub w mikrofali) rozpuścić olej/masło, dodać miód, ksylitol, przyprawy i rozbite widelcem jajko (lać pomału aby się nie ścięło). Wymieszać i ewentualnie trochę podgrzać do uzyskania gęstej, gładkiej masy. Do wcześniej wymieszanych mąk i sody przelać mokre składniki. Wyrobić ciasto. Miskę wstawić na co najmniej 1 godzinę do lodówki. Ciasto rozwałkować między dwoma foliami (np. reklamówka jednorazowa) na grubość ok 0,5cm i wyciąć okrąg przy pomocy spodu od tortownicy. Następnie tortownice wyłożyć papierem do pieczenia (tylko dno) i umieścić w niej okrąg z ciasta. Z reszty wyciąć dowolne kształty. Piec w 170’C, spód 7 minut, ciasteczka 8-10 minut. Spód ma być lekko podpieczony, on jeszcze będzie się piekł wraz z sernikiem.
WARSTWA SEROWA
Sery i ksylitol zmiksować ręcznym blenderem (spróbować masy i ewentualnie dodać jeszcze ksylitolu). Dodać jajko, mąkę i skrobie, całość miksować na gładką masę.
WARSTWA ORZECHOWA
Masło orzechowe przełożyć do miski, dodać sól i słód według uznania (my dodałyśmy więcej soli niż słodu bo lubimy takie połączenie). Następnie dodać 2-3 łyżki masy serowej, orzechy, jajko i dokładnie połączyć. Powstanie gęste ciasto, z którego bez problemu można uformować dłońmi kulki.
Warstwę orzechową wyłożyć i ubić w tortownicy z lekko podpieczonym spodem. Następnie wylać masę serową. Piec w 170’C ok. 30 minut w opcji góra i dół. Dalej kolejne 30 minut tylko góra (polecamy włożyć pod spód małą blaszkę o wielkości tortownicy, ponieważ na początku kapał olej z masła orzechowego). Sernik pozostawić do wystudzenia a następnie chłodzić kila godzin w lodówce.
POLEWA
Daktyle namoczyć w gorącej wodzie ok 30minut, następnie odcedzić i zmiksować z ¼ szkl. ciepłej wody oraz z kakao i olejem na gładką masę. Agar namoczyć w ¼ szkl. wody przez ok 5 minut w małym garnuszku. Następnie zagotować , gotować 2 minutki i wlać do masy kakaowej jednocześnie miksując całość. Zostawić do lekkiego przestygnięcia. Polewę nakładać na górę sernika i boki, w tym czasie przyklejając ciasteczka, pozostawić do zastygnięcia.
__________________________________
Musimy Wam jeszcze pokazać urocze cliparty stworzone przez Gosię z bloga Artisvoya oraz Blonparia. Koniecznie zajrzyjcie! blogi są pełne instrukcji przydatnych w prowadzeniu bloga oraz pięknej grafiki stworzonej przez autorkę :)