Kuchnia azjatycka, szczególnie japońska nie znudzi mi się chyba nigdy, dlatego też, kiedy dostałam zaproszenie do restauracji Bistro Sushi, ucieszyłam się ogromnie. Nowe, nieznane mi wcześniej miejsce, a więc i nowy sushi master, a co za tym idzie – nowe smaki – oj tak, to lubię! Późnym popołudniem, przedzierając się przez zakorkowaną Warszawę, dotarliśmy do Ursusa, […]