Pewnie już wiecie, że dziś jest święto zakochanych. Tort z serduszkiem pokazałyśmy Wam już tydzień wcześniej jednak dziś nie mogło zabraknąć miłosnego motywu. Mini torciki możecie wykonać nie tylko w taki dzień lecz idealnie wpasują się w urodzinowe/imieninowe/rocznicowe/ czy jakiekolwiek inne klimaty. Małe, urocze i przepyszne zaskoczą każdego a do tego w cale nie trudne do wykonania! :)
Składniki:
Biszkopt
-4 średnie jajka
-90g ksylitolu
-65g mąki gryczanej
-20g skrobi z tapioki (lub kukurydzianej/ziemniaczanej)
-15g kakao
Galaretka
- 800ml soku z żurawiny/aronii/porzeczki/wiśni itd.
-2 łyżeczki agaru
Krem
-150g naturalnego tofu
-śmietanka kokosowa z jednej puszki mleka kokosowego
-ksylitol
Polewa
-50 g suszonych śliwek + ¼ szkl. ciepłej wody
-3 pełne łyżeczki gorzkiego kakao
-1 łyżeczka oleju kokosowego
-1,5 płaskiej łyżeczki agaru/żelatyny + ¼ szkl. wody
lub
-gorzka czekolada (dla leniwych :P)
Dodatkowo
-maliny/truskawki
-pełna łyżeczka kakao + ½ szkl. gorącej wody + trochę ksylitolu (do nasączania blatów)
BISZKOPT
Żółtka oddzielić od białek. Białka miksować ze szczyptą soli do uzyskania sztywnej piany. Następnie dodać ksylitol i ciągle miksować. Dalej po kolei dodać żółtka, ciągle miksując po każdym. Wszystkie mąki i kakao wymieszać i przesypać przez sito partiami do ubitych jajek delikatnie mieszając łyżką. Na blachę wyłożonej papierem do pieczenia wlać masę. Biszkopt piec w 170’C ok 15 minut. Po wystudzeniu wykrawać 6 okręgów na 3 torciki (my użyłyśmy kubeczka, który miał odpowiednią średnice ale można zrobić szablon z papieru i wyciąć je nożem).
KREM
Tofu, śmietankę i ksylitol zblendować na gładką masę. (Aby otrzymać śmietankę należy włożyć puszkę mleka kokosowego do lodówki na kilka dni, otworzyć i zebrać tylko stałą część)
GALARETKA
Najlepiej użyć domowych soków. Nasz sok żurawinowy z aronią słodzony jest ksylitolem. Agar rozpuścić w chłodnym soku i zagotować całość w garnku. Folią aluminiową wyłożyć naczynie (u nas kwadratowa blaszka) i wylać galaretkę kontrolując jej wysokość. Naczynie musi zmieścić 3 okręgi takiej samej średnicy jak blaty. Można wykroić je nożem lub specjalnym metalowym okręgiem.
Każdy blacik nasączyć kakao, posmarować kremem, ułożyć galaretkę następny blacik z kremem.
 |
| kliknij aby powiększyć |
POLEWA
Śliwki namoczyć w gorącej wodzie ok 30minut, następnie odcedzić i zmiksować z ¼ szkl. ciepłej wody oraz z kakao i olejem na gładką masę. Agar namoczyć w ¼ szkl. wody przez ok 5 minut w małym garnuszku. Następnie zagotować , gotować 2 minutki i wlać do masy kakaowej jednocześnie miksując całość. Zostawić do lekkiego przestygnięcia.
Polewę nakładać na górę torcików, ułożyć owoce. Resztę polewy wlać do tzw. tytki, specjalnego pisaka lub do woreczka foliowego i odciąć mu róg. W ten sposób cienko oblać owoce i torcik wokół.
Wersja dla leniwych ogranicza się do roztopienia czekolady i za pomocą foliowego woreczka lać czekoladę tworząc fale.