Makaroniki możemy kupić obecnie w wielu miejscach. Natomiast cena jest ogromna. Jeden kosztuje średnio 4 złote. Może warto spróbować upiec samemu we własnej kuchni? To moje pierwsze makaroniki w życiu. O dziwo wyszły takie jak kupne, jak nie lepsze. No...